Bekleyin..

Hakkımızda

Kurumsal

Beykent British Kids, kuruluşundan bu yana bulunduğu lokasyonlarda en çok tercih edilen ve tavsiye edilen anaokullarının başında gelmektedir. Oxford üniversitesi ve Cambridge üniversitesi erken çocukluk eğitim modeli üzerine kurulu modern müfredatımız ve bu müfredatı sevgi ve beceri ile uygulayan tecrübeli ekibimiz başarımızın temel kaynaklarıdır.

Anaokullarımızda hem Türk hem de yabancı ailelerimizin çocuklarına eğitim sunmaktayız. Küçük gruplarımız sayesinde programlarımız her bir çocuğumuzun güçlü yanlarını desteklemekte ve gelişim ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir. Okullarımızda çocuğunuzun deneyimlerini nelerin oluşturacağını özetlersek… Bir dünya dolusu eğitim materyali, yaratıcı fikirler, yaşıtlarıyla olumlu ilişkiler kurma becerisi, sorumluluk alma ve arkadaşlık ilişkileri geliştirmeyi öğrendikleri sevgi dolu bir ortam.
Misyonumuz; çocuklarımızın iki dille yetişerek hızla globalleşen dünyayı anlayabilen ve uyum sağlayabilen, çok kültürlü, özgüveni sağlam bireyler olarak yetişmesine katkı sağlamaktır.
Erken çocukluk eğitiminde öncelikli amacımız çocukların mutlu olmaları, okulda eğlenmeleri ve kendilerini güvende hissetmeleridir. Onlara sağladığımız yaratıcı ortamın ve öğretmenlerinin desteği ile problem çözme, karar verme gibi erken yaş düşünsel becerilerini elde etmelerini sağlarız ve öğrenme isteklerini pekiştiririz. Bize göre bir anaokulu programı sınıfta yapılacakların yazılı formatından çok daha fazlasıdır. Biz öğretmek için her fırsatı kullanırız ve programlarımızı sınıf içinde yapılacakların çok ötesine, yemek salonumuza, oyun saatlerimize, eğlence ve hatta şarkılarımıza bile taşırız. Öğretmek için sınıflara girmeyi beklemeyiz ve hiçbir fırsatı kaçırmayız.