Bekleyin..

Mommy and Me

Mommy and Me

Mommy and Me programı 1-2 yaşındaki çocuklarımız ve anneleri için hazırlanmış olan özel bir programdır.

Haftada bir kez biraraya geliriz ve bu seansta bebek sahibi olmanın keyfini bir grup içerisinde yaşarız. Aktivitelerimiz arasında çocuklarımızla birlikte şarkılar söylemek, oyunlar oynamak, birlikte aktif hareket etmek ve materyaller üretmek yer alır. Tüm bu aktiviteleri çocuklarımızın dil gelişmini destekleyen seviyede İngilizce dilinde yaparız.

Mommy and Me sınıflarımızdaki erken öğrenme deneyimlerimiz sayesinde çocuğunuzun zihinsel gelişimine katkı sağlayabilir, zihinsel gelişim en önemli belirleyicilerinden olan kelime öğrenimini arttırabilir, kaba ve ince motor becerilerini ve hatta sosyal becerilerini geliştirebilirsiniz.

Miniklerimiz için mükemmel fırsatlardan biri olan Mommy and Me sınıflarımızdan birine katılarak çocuğunuzun diğer çocuklarla etkileşiminden aldığı keyfi yaşayabilir ve aynı zamanda diğer annelerle iletişim kurabilirsiniz.

Miniklerimiz müzikle hareket etme ve şarkı söyleme, oyun materyalleriyle oynama, rol yaparak, oynayarak İngilizce öğrenme etkinliklerinden keyif alacaktır.

Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.